دانلود همه ی محتوا و مطالب ارائه شده در رویداد چهار ساعته ی نخستین کارگاه آنلاین «چگونه کتاب بنویسیم؟ - فیلم کامل رویداد، صوت کامل رویداد و PDF طراحی شده از مطالب کاربردی ارائه شده

در نخستین کارگاه آنلاین و تعاملی باعنوان چگونه کتاب بنویسیم؟ که جمعه4مرداد ماه 1398 خورشیدی از ساعت 20:30 آغاز و به صورت پیوسته به مدت بیش از چهار ساعت ادامه داشت، به پیش گام ها و گام ها و مراحل گردآوری، نگارش چاپ و نشر یک کتاب در سه مبحث کتاب های رمان و داستانی، کتاب های غیر داستانی و نیز کتاب های تخیلی پرداختیم که شما در اینجا می توانید تنها با یک پرداخت، ویدئوی ضبط شده ی کامل رویداد، صوت جدا شده ی رویداد و نیز مطالب ارائه شده در رویداد را در سه فرمت MP4 برای فایل تصویری، MP3 برای فایل صوتی و PDF زیبا و طراحی شده را برای مطالب و تصاویر دریافت نمایید و همچنین پس از تکمیل خرید و پرداخت طبق دستورالعملی که به شما درپایان فرایند خرید این محصول ارائه خواهدشد و شما آنرا دریافت خواهید نمود، علاوه بر امکان دانلود، امکان مشاهده ی آنلاین فیلم ضبط شده ی کارگاه نیز در وب سایت ما برایتان فراهم می شود.
توجه بفرمایید که این کارگاه به دلیل حجم و کیفیت مطالب ارزشمند ارائه شده، بیش از4ساعت بصورت پیوسته به طول انجامید که این خود، یک رکورد است.

هم اکنون 5 محصول را با یک خرید صاحب شوید.

فایل دانلود فایل نمونه (1.34 مگابایت)
مبلغ به تومان
برای نمونه: زن یا مرد یا دیگر
برای نمونه اینطور بنویسید: 1363/02/14
برای نمونه: استان فارس - شهر جهرم

شماره ی تماس با ما:
09357353058
شماره ی سامانه ی پیامکی:
3000120125
آدرس وب سایت:
www.mrhj.ir

توجه

  • به مبلغ فوق کارمزد انتقال وجه اضافه می‌شود.
  • لطفا دقت نمایید که بعد از انجام شدن پرداخت بر روی دکمه تکمیل خرید حتما کلیک نمایید تا پرداخت شما در آیدی پی ثبت گردد.
  • آیدی پی فقط مسئولیت پرداخت شما به دریافت کننده را به عهده دارد.
  • مسئولیت ارایه کالا یا خدمات به عهده دریافت کننده وجه می‌باشد.
  • چنانچه در آیدی پی حساب کاربری داشته باشید، تمام پرداخت‌ها و دریافت‌ها در حساب کاربری شما قابل مشاهده و پیگیری است.