آیدی پی چیست؟

 

آیدی پی متعلق به شرکت وب کاران ایمن است. شرکتی خلاق در زمینه خدمات پرداخت که از شهریور ماه 1387 آغاز به کار کرده است.

آیدی پی که با مجوز رسمی شاپرک بانک مرکزی فعالیت می کند، می کوشد با ارائه راهکارهای جدید پرداخت در حوزه آنلاین خدمات با کیفیت بالا را به مشتریان خود ارائه بدهد.

about-idpay

مهمترین خدمات آیدی پی عبارتند از:

1. کیف پول الکترونیکی

با یک بار شارژ کیف پول آیدی پی می توانید انواع خدمات پرداخت قبض، خرید شارژ سیم کارت، خرید بسته های اینترنت، پرداخت کرایه تاکسی و خرید بلیط مترو را بدون ورود به درگاه بانکی و رمز دوم و به آسان ترین حالت ممکن انجام بدهید

2. درگاه پرداخت شخصی

با آیدی پی می توانید به راحتی یک درگاه پرداخت شخصی برای امور مالی خود بسازید و بجای ارسال شماره کارت، شماره حساب یا شماره شبا آدرس آیدی پی خود را برای کسانی که قصد پرداخت مبلغی به شما دارند را ارسال کنید و تا سقف 50 میلیون تومان پول جابجا کنید.
نمونه آدرس آیدی پی: IDPay.ir/mostafa

3. درگاه پرداخت برای کسب و کار

شبیه به درگاه شخصی شما می توانید برای کسب و کار خود نیز درگاه پرداخت بسازید و آدرس آن را به مشتریان خود ارسال کنید.
نمونه آدرس آیدی پی: IDPay.ir/webkaran

4. درگاه پرداخت فروشگاه اینترنتی (وب سرویس)

با توجه به روند پیچیده و زمان بر اخذ درگاه بانکی، شما می توانید در سریع ترین زمان با استفاده از وب سرویس آیدی پی درگاه پرداخت وب سایت و یا اپلیکیشن خود را راه اندازی کنید.

5. فروشگاه ساز آیدی پی

اگر کالا یا خدمتی برای فروش دارید یا اگر فروشگاهی در اینستاگرام دارید با استفاده از آیدی پی می توانید فروشگاه اینترنتی خود را بصورت رایگان و در کوتاه ترین زمان ممکن ایجاد کنید و برای هر کالا لینک مستقیم پرداخت بسازید.
نمونه آدرس فروشگاه: IDPay.ir/webkaran/shop

6. جابجایی پول تا 50 میلیون تومان

از طریق درگاه پرداخت آیدی پی می توانید تا 50 میلیون تومان برای کسی که درگاه آیدی پی خود را فعال کرده است واریز وجه کنید و یا تا 50 میلیون تومان از طریق درگاه آیدی پی پول دریافت کنید.

7. ساخت لینک پرداخت (فاکتور پیامکی)

با این قابلیت می توانید یک پیامک حاوی اطلاعات پرداخت که شامل لینک پرداخت مستقیم نیز است را با مبلغ دلخواه بسازید و آن را با هدف های مختلف و برای افراد مد نظرتان از طریق پیامک ارسال کنید.

8. ساخت کمپین جمع آوری وجوه

برای امور خیریه و یا حمایت از جریان های اجتماعی و ... می توانید یک کمپین بسازید و مردم با مراجعه به آن صفحه وجه مورد نظر خود جهت کمک واریز کنند و از تعداد و مبلغ کمک های دیگران نیز با خبر شوند.
نمونه آدرس کمپین: IDPay.ir/KahrizakCharity/campaign